HomeTrendy informujemy i inspirujemy

Lustra w łazience

ht | 2014-01-04 20:30:00
Lustra w łazience - Urządzamy łazienkę

Dobór lustra to istotny element aranżacji łazienki. Idealnym rozwiązaniem jest połączenie funkcjonalności ze wzornictwem odpowiadającym stylowi całego pomieszczenia. Lustra KOŁO są elementami serii mebli łazienkowych, ułatwią optyczne poszerzenie przestrzeni i stworzą przyjazny klimat. Zwolenników tradycyjnych rozwiązań zadowoli propozycja z serii TWINS – kwadratowe lustro (60 x 60 cm) prezentuje się bardzo estetycznie i nadaje wnętrzu surowego wykończenia. Do koloru mebli lub elementów wykończenia można dobrać jeden z kolorów ramy: biały połysk, wenge lub dąb arava. Mniejszą łazienkę można optycznie powiększyć np. poprzez zastosowanie dużego lustra QUATTRO (120 x 62 cm) z oświetleniem. Miękkie, łagodne światło ułatwi czynności kosmetyczne i wypełni odbitym od lustra blaskiem całe wnętrze.

Receptą na połączenie praktycznego rozwiązania z funkcjonalnością jest szafka z lustrem serii DOMINO PREMIUM (90 x 80 cm), którą można powiesić np. nad umywalką. Przesuwny wykonany z lustra front kryje półeczki na niezbędne przybory toaletowe i kosmetyki. Przygotowując aranżację łazienki, warto dobrze przemyśleć wybór lustra. Stanowi ono jeden z kluczowych elementów pomieszczenia, nadając mu finalny szlif. Decydując się na konkretny model pamiętajmy, że będziemy spoglądać w nie każdego dnia.

Podziel się:

Dodaj na facebook.com Dodaj do wykop.pl Dodaj do kciuk.pl Dodaj na sledzik.pl Dodaj na blip.pl Dodaj na flaker.pl
Kategoria: Urządzamy łazienkę | dodaj do ulubionych | drukuj Lustra w łazience


Kabina prysznicowa do nowoczesnej łazienki

Kabina prysznicowa do nowoczesnej łazienki

Szkło jest wyjątkowym materiałem, który doskonale sprawdza się w każdym wnętrzu zaaranżowanym w nowoczesny sposób. Może być wykorzystywane do tworzenia przejrzystych i półprzejrzystych konstrukcji ściennych, przepuszczających promienie świetlne drzwi czy do tworzenia oryginalnych kabin prysznicowych.


Wybierz odpowiednie płytki do swojej łazienki

Wybierz odpowiednie płytki do swojej łazienki

Do łazienki nadają się w zasadzie wszystkie rodzaje płytek. Istotne jest jednak to, aby wykazywały się odpornością na środki chemiczne domowego użytku oraz umożliwiały dokładne oczyszczenie i odkażenie przy użyciu detergentów.


Brodzik - niedoceniany element każdej kabiny

Brodzik - niedoceniany element każdej kabiny

Współczesne wnętrza łazienek wymagają nowoczesnych i trwałych rozwiązań.


Geometryczna perfekcja

Geometryczna perfekcja

Nowoczesna elegancja geometrycznego wzornictwa o zdecydowanych ostrych krawędziach nadaje łazience wyrazisty charakter.


Urządzanie łazienki - czysta przyjemność

Urządzanie łazienki - czysta przyjemność

Łazienka powinna spełniać nie tylko funkcje tzw. praktyczne, ale także być miejscem sprzyjającym wypoczynkowi i relaksowi.


Funkcjonalne i wygodne wanny asymetryczne

Funkcjonalne i wygodne wanny asymetryczne

Wannę wybieramy na lata, dlatego musi spełniać nasze wymagania, być funkcjonalna i wygodna. Spośród szerokiej oferty prezentujemy cztery modele, które zdadzą egzamin.


Relaks pod prysznicem

Relaks pod prysznicem

Oszczędność miejsca nie jest już jedynym argumentem skłaniającym nas do wyboru kabiny prysznicowej.


Łazienka z widokiem

Łazienka z widokiem

Duże okno w łazience to ekscentryczny pomysł. Jak wszystko, co nietypowe, posiada jednak swój niezaprzeczalny urok. Okno tuż przy wannie, to możliwość posiadania pięknego widoku: na ogród, lub na pejzaż.


Meble łazienkowe – podwieszane czy stojące?

Meble łazienkowe – podwieszane czy stojące?

Urządzenie idealnej łazienki to proces składający się z wielu decyzji.


Geometria i szkło w nowoczesnej łazience

Geometria i szkło w nowoczesnej łazience

Szklana łazienka to ciekawa propozycja dla miłośników jasnych kolorów we wnętrzu. Tu wszystko jest na widoku i wszystko błyszczy.


Rekomendowane firmy

 
O nas | Kontakt | MotoTrendy.pl | RSS hometrendy.pl
Copyright © 2015 HomeTrendy Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Versso