Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tło
reklama
Inteligentny okap kominowy 
kalendarz 25/04 2022

Inteligentny okap kominowy 

Kuchnia

Prócz samego wyboru dopasowanej płyty grzewczej, trudno dziś sobie wyobrazić wyposażanie kuchni bez pełnego skompletowania gamy nowoczesnych i inteligentnych sprzętów AGD – w tym okapu kuchennego. 

SH-3R od SOLGAZ to wyjątkowo cichy i wydajny okap kominowy zachwycający niebanalnym designem, na bieżąco monitorujący zmiany stanu powietrza oraz automatycznie pochłaniający wszystkie nieczystości powstające podczas gotowania i smażenia.

Okap to jeden z tych sprzętów kuchennych, który doskonale ułatwia utrzymywanie czystości w kuchni. Model SH-3R od polskiej firmy SOLGAZ sam wie, kiedy zaczynamy gotować, współpracując zarówno z urządzeniami gazowymi i wykrywając spalany gaz, jak i płytami elektrycznymi oraz indukcyjnymi. SOLGAZ SH-3R w klasie energetycznej A jest wyjątkowo wydajny, osiągając 800 m3/h, jak również cichy - średni poziom natężenia dźwięku sprzętu to 57 dB. Sterowany poprzez panel dotykowy lub bezprzewodowo, posiada funkcję TIMER, pozwalającą na ustawienie czasu pracy oraz może być używany w trybie okapu lub pochłaniacza. 

Nowoczesność i czystość w jednym 
Przy dużej ilości czasu poświęcanej na przygotowywanie posiłków w kuchni, okap kuchenny staje się niezbędnym urządzeniem, które pomoże utrzymać przestrzeni w należytym porządku. Podczas obróbki termicznej jedzenia wydzielane są opary, składające się z zapachów, wilgoci i trudnego do usunięcia tłuszczu. Brak wentylacji sprzyja ich osiadaniu na meblach urządzeniach AGD i ścianach, co z kolei przyczynia się do powstawania pleśni, grzybów oraz bakterii, szkodliwych dla zdrowia człowieka. Okap kuchenny kominowy SH 3R od SOLGAZ to innowacyjne urządzenie o szerokości 60 cm wyposażone w czujnik, na bieżąco monitorujący i wykrywający zmiany stanu powietrza, a następnie usuwający wszelkie nieczystości powstałe w trakcie gotowania. Dzięki tej nowoczesnej technologii, zapobiegamy nagromadzeniu się trudnych do usunięcia nieczystości, czym równocześnie skracamy czas naszego sprzątania.

To urządzenie od SOLGAZ wykrywa również nie tylko zmiany temperatury i wilgotności powietrza, a także obecność gazu, co sprawia, że możemy czuć się w pełni bezpiecznie. Okap może być sterowany przy użyciu panelu dotykowego lub pilota, co stanowi wygodne rozwiązanie w momencie, kiedy znajdujemy się daleko od urządzenia.

Cicha praca i wydajność
Okap kuchenny kominowy SOLGAZ SH 3R należy do klasy energetycznej A, co wyróżnia go na tle urządzeń innych producentów. Maksymalne natężenie dźwięku podczas jego pracy wynosi jedynie 57dB, co znacznie podnosi komfort pracy i nie zagłusza – na przykład – puszczonej przez nas ulubionej muzyki lub podcastów. Jest on również niezwykle wydajny, ponieważ filtruje aż do 800 m3 powietrza na godzinę, dzięki czemu możemy zapomnieć czym jest osad na meblach. 

Design, który sprawdzi się w każdej kuchni 
Świetne wykończenie, dotykowe sterowanie, możliwość obsługi pilotem oraz oświetlenie LED to cechy wyróżniające okap SOLGAZ SH-3R na tle konkurencji. Zachwyca on także eleganckim, minimalistycznym designem, doskonale wpasowując się w nowoczesną i klasyczną przestrzeń kuchenną. Prostota urządzenia podkreślona jest także elementami wykonanymi ze szkła hartowanego, który w połączeniu z czarną powierzchnią tworzy zachwycający duet. 

Wymiary okapu to 600 x 420 x 725 mm, przez co sprawdza się ono w kuchni o większej powierzchni. Wyróżnia się również dużym gabarytem i ciężarem, dlatego okap warto montować na stabilnej, wytrzymałej ścianie na wysokości około 750 mm nad płytą. Warto pamiętać, że okapy kominowe umieszczamy na mocno przykręconych mocowaniach, symetrycznie do płyty grzewczej.  

Idealny duet, a może tercet?
Pragnąc stworzyć idealne wnętrze, sprzęt AGD kupujemy seriami – dlatego inteligentny okap kominowy SH-3R od SOLGAZ stanowi doskonałe uzupełnienie płyty gazowej bez płomieni oraz piekarnika. W ten sposób mamy gwarancję stworzenia harmonijnej aranżacji kuchni, a automatyczna funkcja wykrywania spalanego gazu ułatwi zachowanie czystości i świeżości podczas każdego gotowania. 

- Wybierane przez klientów płyty kuchenne „gaz pod szkłem” ułatwiają codzienne gotowanie i pomagają w efektywnym wykorzystaniu paliwa gazowego. W wielu przypadkach przy zakupie płyty, klienci decydują się również na okap oraz piekarnik. Teraz mogą wybrać inteligentne, ciche urządzenie, które samo wie, kiedy zaczynamy gotowanie, a do tego posiada klasę energetyczną A i może pracować w trybie okapu lub pochłaniacza. – wyjaśnia Kamila Prałat, manager ds. marketingu i sprzedaży firmy SOLGAZ. 

Inteligentny okap kominowy SH-3R od polskiego producenta sprzętu AGD SOLGAZ to innowacyjne rozwiązanie dla osób, które cenią minimalistyczny design, nowoczesne funkcjonalności oraz maksymalną wygodę użytkowania. Pozwoli on na komfortowe gotowanie i zachowanie kuchni w wyjątkowej czystości – automatycznie i bez większego wysiłku.  

Okap kominowy SH-3R od SOLGAZ
Cena: 1849 zł

RED 
Źródło: SOLGAZ 


Tagi:
solgaz, okap kominowy, okap solgaz

Zobacz podobne artykuły:

Kuchenne trendy 
kalendarz 23/08 2023

Kuchenne trendy 

Wnętrze / Kuchnia

2023.08.23

Jakie kuchnie cieszą się popularnością? Które są znane i lubiane?
Okno w łazience lub kuchni – jak wybrać?
kalendarz 07/06 2023

Okno w łazience lub kuchni – jak wybrać?

Wnętrze / Łazienka

2023.06.07

Kierując uwagę ku estetyce i właściwościach przeszkleń do salonu lub sypialni, często zapominamy o odpowiednim doborze okien do łazienek i kuchni.
Kuchenne ewolucje
kalendarz 06/06 2023

Kuchenne ewolucje

Wnętrze / Kuchnia

2023.06.06

W kuchni spotykają się smaki, zapachy i… kreatywność, tworząc niezapomniane doznania kulinarne.

Firmy z branży

HK HOME&KITCHEN

mazowieckie
ul. Stragiewna 23
03-117 Warszawa
Tel.: 609-608-150, obsługa zamówień internetowych: 664 310 057.
Email.: sklep@hk24.pl
https://www.hk24.pl
Najnowsze artykuły:
O ile wzrosły w tym roku ceny nowych mieszkań?

O ile wzrosły w tym roku ceny nowych mieszkań?

Nieruchomości / Mieszkanie

2023.08.30

Jaki wzrost cen mieszkań przyniosło pierwsze półrocze br.? O ile jeszcze mogą być droższe do końca roku? Co głównie wpływa na podwyżki?        
Kuchenne trendy 

Kuchenne trendy 

Wnętrze / Kuchnia

2023.08.23

Jakie kuchnie cieszą się popularnością? Które są znane i lubiane?
Ile trzeba mieć na lokal usługowy w nowym osiedlu?

Ile trzeba mieć na lokal usługowy w nowym osiedlu?

Nieruchomości / Mieszkanie

2023.08.09

Jak kształtują się ceny lokali usługowych w nowych inwestycjach mieszkaniowych? Czy jest na nie popyt? Jakie lokale cieszą się największym zainteresowaniem? Czy projektowanych jest ich teraz więcej? W których osiedlach są dos...