Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tło
reklama
Strefa wellness w domowym biurze
kalendarz 31/08 2021

Strefa wellness w domowym biurze

Salon /

Choć część z nas znów codziennie rano idzie do biura, to idea pracy z domu wciąż pozostaje żywa. Wielu z nas przecież pracuje hybrydowo, dzieląc czas pracy na biuro i dom. Jeśli więc jesteś jedną z tych osób, dla których „home office” nadal pozostaje częścią życia, warto pomyśleć o stworzeniu sobie środowiska pracy pasującego do Twojej osobowości i pozytywnie wpływającego na Twoje samopoczucie.

DOBRE SAMOPOCZUCIE I RÓWNOWAGA
Miejsce, w którym dobrze się czujesz wspiera produktywność. Jest też bodźcem motywującym do działania. Warto więc pomyśleć o właściwym urządzeniu domowej przestrzeni biurowej, tak aby pomagała Ci w codziennej pracy. Cała sztuka polega na stworzeniu aranżacji, która zagwarantuje poczucie równowagi. Można to osiągnąć poprzez użycie przyjemnych w dotyku, naturalnych materiałów i stonowanych odcieni, tworzących poczucie harmonii. Oprócz lampki na stole, w przestrzeni do pracy można wykorzystać nastrojowe oświetlenie LED. W ten sposób zapewniasz sobie komfort, także podczas najbardziej wyczerpującej konferencji online. Pamiętaj, że Twoja skóra znacznie lepiej wygląda w świetle o ciepłej barwie. Jako ozdobę możesz wykorzystać rośliny doniczkowe. Będą stanowić mocny akcent wizualny, ale także wprowadzą do domu uzdrawiającą moc natury. 

WYRAŹ SWOJĄ OSOBOWOŚĆ 
W domowym biurze spędzamy zwykle wyjątkowo dużo czasu. Dlatego ważne jest, aby przestrzeń ta odzwierciedlała Twoją osobowość. Obraz lub zdjęcie z ostatnich udanych wakacji sprawia Ci wyjątkową radość? A może w wolnym czasie lubisz czytać lub tworzysz małe dzieła sztuki? Otaczaj się książkami, ceramiką i innymi przedmiotami, które wprawiają Cię w dobry humor. Kilka półek na ścianie nie zabierze zbyt dużo miejsca, a okaże się idealnym sposobem na wyeksponowanie cennych pamiątek i osobistych przedmiotów. Dzięki temu nawet w najbardziej stresujących momentach będziesz mieć powód do uśmiechu i spojrzysz na wszystko z odpowiedniej perspektywy. Gdy poczujesz się bezpiecznie i pewnie, praca stanie się prawdziwą przyjemnością.

PODŁOGA W STYLU ZEN
Możesz też dać wyraz swojej osobowości wybierając podłogę oddającą Twój ulubiony styl. Podłogi Quick-Step są dostępne w szerokiej gamie wzorów, rozmiarów, kolorów i faktur. To, czy zdecydujesz się na podłogę winylową czy laminowaną oddającą wygląd drewna czy kamienia, zależy wyłącznie od Twojego gustu. Jednak bez względu na wybór, Quick-Step daje Ci pewność, że podłoga będzie idealnie oddawała wygląd naturalnego materiału.   

Co więcej, podłogi Quick-Step są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także odporne na zarysowania. Teraz nie musisz się już stresować, że odciśnięte krzesło albo rozlana kawa wpłynie na jej wygląd. Podłogi Quick-Step są odporne na wgniecenia, a ich hydrofobowa powłoka sprawia, że są także łatwe w utrzymaniu. Nie trzeba więc poświęcać wiele energii i czasu na ich czyszczenie – tym sposobem Twoje miejsce pracy znacznie łatwiej utrzymać w porządku. 

Dzięki podłogom Quick-Step pod koniec dnia możesz nawet zamienić swoje domowe biuro w studio jogi lub miejsce do medytacji. Ich uniwersalność sprawia, że Twoje miejsce pracy stanie się nie tylko zwykłą przestrzenią biurową, ale prawdziwą oazą dobrego samopoczucia. 
RED
Źródło: Quick-Step


Tagi:
podłogi Quick-Step, Quick-Step

Zobacz podobne artykuły:

Salon kąpielowy w minimalistycznym stylu
kalendarz 09/11 2022

Salon kąpielowy w minimalistycznym stylu

Wnętrze / Łazienka

2022.11.09

Tego wnętrza wprost nie sposób nazwać łazienką.
Jak zaaranżować kwadratową kuchnię?
kalendarz 12/04 2022

Jak zaaranżować kwadratową kuchnię?

Wnętrze / Kuchnia

2022.04.12

Ten, kto zetknął się z urządzaniem kuchni dobrze wie, że czeka go niełatwe zadanie.
Przełam meblową nudę 
kalendarz 03/08 2021

Przełam meblową nudę 

Wnętrze

2021.08.03

Wybierając płyty laminowane niestety zazwyczaj kierujemy się schematami.

Firmy z branży

HK HOME&KITCHEN

mazowieckie
ul. Stragiewna 23
03-117 Warszawa
Tel.: 609-608-150, obsługa zamówień internetowych: 664 310 057.
Email.: sklep@hk24.pl
https://www.hk24.pl
Najnowsze artykuły:
O ile wzrosły w tym roku ceny nowych mieszkań?

O ile wzrosły w tym roku ceny nowych mieszkań?

Nieruchomości / Mieszkanie

2023.08.30

Jaki wzrost cen mieszkań przyniosło pierwsze półrocze br.? O ile jeszcze mogą być droższe do końca roku? Co głównie wpływa na podwyżki?        
Kuchenne trendy 

Kuchenne trendy 

Wnętrze / Kuchnia

2023.08.23

Jakie kuchnie cieszą się popularnością? Które są znane i lubiane?
Ile trzeba mieć na lokal usługowy w nowym osiedlu?

Ile trzeba mieć na lokal usługowy w nowym osiedlu?

Nieruchomości / Mieszkanie

2023.08.09

Jak kształtują się ceny lokali usługowych w nowych inwestycjach mieszkaniowych? Czy jest na nie popyt? Jakie lokale cieszą się największym zainteresowaniem? Czy projektowanych jest ich teraz więcej? W których osiedlach są dos...